У рамках відзначення «Героїв спортивного року-2023» в обласній державній адміністрації нагородили Дубровицьку територіальну громаду
Дата: 28.12.2023 17:08
Кількість переглядів: 78
У рамках відзначення «Героїв спортивного року-2023» в обласній державній адміністрації нагородили Дубровицьку територіальну громаду дипломом управління у справах молоді Рівненської обласної державної за І місце в обласних юнацьких спортивних іграх Рівненщини 2023 року серед міських і селищних територіальних громад Рівненської області. Також дипломом управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації нагороджено Дубровицьку територіальну громаду за ІV загальнокомандне місце в обласних спортивних іграх Рівненщини 2023 року серед міських і селищних територіальних громад Рівненської області.
Слова подяки усім , хто долучився до створення спортивного іміджу у нашій громаді та популяризує здоровий спосіб життя! Здорова нація-це запорука нашої пер![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/2ad609c4c2cf918a3479eb89329e3533.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/ebe98cf85d0cd4e5498d018476b4a47b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/1f98daa64945d1530c6f70b69acb9649.jpg)
емоги!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/2ad609c4c2cf918a3479eb89329e3533.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/ebe98cf85d0cd4e5498d018476b4a47b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/1f98daa64945d1530c6f70b69acb9649.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05390997/4a82583b608b6ecca6ad0bee2d5402e3.jpg)