Новини та оголошення
24 Грудня, 2023 р., 17:08
Шановні жителі та гості громади!
Щиро вітаю Вас зі Святою вечерею та Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів.
Сердечно бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові Вам, Вашим сім`ям і родинам! Нехай із першою Різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, злагоди і достатку. Щиро зичу всім нам Перемоги та мирних і радісних Різдвяних свят!
Христос Рождається! Славімо Його!
22 Грудня, 2023 р., 12:57
Продукти, дрони та послуги з прибирання снігу. Що впродовж тижня купували громади Рівненщини
19 Грудня, 2023 р., 10:24
Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності Дубровицької міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості земельної ділянки, кадастровий номер 5621810100:01:005:0446.
18 Грудня, 2023 р., 16:44
ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА НАСЕЛЕННЯ!
13 Грудня, 2023 р., 14:24
До відома власників невитребуваних земельних часток (паїв) або їх спадкоємців!
13 Грудня, 2023 р., 14:13
Нова функція в Prozorro. Громади Рівненщини можуть завчасно обґрунтувати, для чого купуватимуть товари і послуги
В системі Prozorro з'явилося додаткове поле, в якому замовники зможуть обґрунтувати доцільність своєї закупівлі. Функція дає змогу завчасно пояснити, чому виникла потреба в цьому тендері.
Онлайн-нараду щодо нового інструменту системи Prozorro провело Міністерство економіки України. До навчання долучилися представники структурних підрозділів Рівненської ОДА.
Заступниця міністра економіки України Надія Бігун пояснила, що нововведення допоможе поліпшити комунікацію замовників і держави із суспільством під час війни.
«Невідповідність багатьох закупівель умовам воєнного часу викликає справедливе роздратування в суспільстві. Дуже часто скандали виникають саме через те, що державні та місцеві замовники не пояснюють як слід, чим саме викликана та чи інша потреба в закупівлі, та чому критично її провести саме зараз. І новий інструмент у системі Prozorro якраз зможе допомогти налагодити таку комунікацію», - відзначила Надія Бігун.
За словами заступника голови ОДА Сергія Гемберга, такий функціонал також допоможе робочій групі «Прозорість і підзвітність», яка працює при облдержадміністрації, ефективніше виконувати свою роботу.
Детально про те, як буде реалізований функціонал, читайте на Prozorro Infobox - https://infobox.prozorro.org/.../noviy-funkcional... .
12 Грудня, 2023 р., 16:31
Увага!
Повідомляємо споживачів, що у зв`язку з аварією водопроводу по вулиці Грушевського 23, буде відсутнє водопостачання до 14:00 - 13.12.2023 року, по вулицях - Грушевського, частково - Шкільна.
Міськводоканал, просимо вибачення за тимчасові незручності.